Kahramanmaraş Aile ve Evlilik Danışmanlığı

Halil Özgen Psikoloji

Evlilik terapisi, ilişki haritanızda kaybolduğunuzda bir pusula gibidir; yön gösterir, yolları aydınlatır ve derin bağlarınızı yeniden keşfetmenize yardımcı olur. (Halil ÖZGEN)

Evlilikteki sorunlar, karanlık bir odada unutulmuş mücevherler gibidir; doğru ışık ve sabır ile onları bulup parlatarak, ilişkinizin en değerli hazinelerini yeniden keşfedebilirsiniz. (Halil ÖZGEN)

Aldatmanın yaralarını sarmak, güveni ve şeffaflığı temel alarak ilişkiyi yeniden kurmakla mümkündür; sabır ve bağışlama ile sarsılan bağlar, zamanla yeniden güçlenir. (Halil ÖZGEN)

Mutluluk, çiftlerin birlikte inşa ettiği bir kale gibidir; terapi ise bu kalenin temellerini sağlamlaştıran, duvarlar arasında sevgi ve anlayışı ören bir ustalıktır. (Halil ÖZGEN)

Halil Özgen: Kahramanmaraş'ta Öne Çıkan Aile ve Evlilik Terapisti

Halil Özgen Kahramanmaraş ve Adana'da hizmet veren evli ve üç çocuk babası 49 yaşında bir aile danışmanıdır. Kendisi Türkiye genelinde evlilik terapisi alanında saygın bir isimdir. Yılların getirdiği tecrübe ve bilgi birikimiyle, çiftlerin ve ailelerin hayatına olumlu katkılarda bulunarak, bu alanda öne çıkmaktadır. Evlilik sorunlarına çözüm arayan herkes için Halil Özgen, Kahramanmaraş'ta tercih edilen isimlerinden biridir.

+10.000'den fazla Evlilik ve Aile Danışmanlık Tecrübesi

Halil Özgen Kahramanmaraş'taki evlilik ve ilişki sorunları için özel çözümler sunan tecrübeli bir danışmandır. Her ailenin hikayesine özel yaklaşımıyla, ilişkilerin sağlam temellerde gelişmesine ve çiftlerin mutlu ilişkiler kurmasına yardımcı olur.
kahramanmaraş psikolog-1
kahramanmaraş psikolog-2

Mutluluğunuzu Ertelemeyin

Hocalarımız Kahramanmaraş'ta aile ve evlilik danışmanlığı alanında öncü bir isimler olarak kabul edilir. Ayrıca Halil Özgen hocamız Türkiye'de de bu alanda önemli bir yere sahiptir. Çiftlerin ve ailelerin sorunlarını çözmelerine ve daha sağlıklı ilişkiler kurmalarına yardımcı olmak için yaptığı çalışmalarla tanınmaktadır. Hocamızın yaklaşımı, çiftlerin birbirlerini daha iyi anlamalarına ve birbirlerinin ihtiyaçlarını daha iyi karşılayabilmelerine odaklanmaktadır.
Halil Özgen Kimdir

Çiftlerin Halil Özgen Hakkındaki Yorumları

Hocamızın seansları sayesinde, Kahramanmaraş'ta çiftler iletişim becerilerini geliştirmekte, çatışmaları daha sağlıklı bir şekilde çözmeyi öğrenmekte ve sağlıklı ilişkiler kurmak için gerekli olan temelleri edinmektedir.

Hak Ettiğiniz Mutluluk İçin Bugün Bir Randevu Alın.

Her ilişkide zaman zaman zorluklar yaşanabilir. Evlilik danışmanlığı seansları, bu zorlukların üstesinden gelmenize ve ilişkinizi daha da güçlendirmenize yardımcı olabilir.

İlişkinizin yeniden inşası için kendinize bir fırsat tanıyın.

Psikolog Seans Ücretleri

Seans fiyatları, hocanın uzmanlık alanı, yaş ve deneyimi gibi faktörlere göre değişkenlik gösterir. K.Maraş psikolog seans ücretleri ortalama 750-2000 TL arasındadır. 50 yaşındaki deneyimli Halil Özgen hocamız, kaliteli psikolojik hizmete erişimini kolaylaştırmak için danışanların bütçesini dikkate alarak en uygun seans ücretleri ile çalışır.

Seanslar Nasıl İlerler?

Seansların süresi, çiftin yaşadığı sorunların türüne, şiddetine ve çiftin danışmana olan bağlılığına göre değişebilir. Ortalama olarak, evlilik danışmanlığı seansları 8-20 seans sürer. Ancak, deneyimli hocamız, çiftin yaşadığı sorunların önemli bir kısmını 4-6 seans içinde çözerek çiftin ilişkisini önemli ölçüde güçlendirebilir.

Online Seans Etkili mi?

En önemli avantajlarından biri, daha uygun maliyetli olmasıdır. Danışmanın ofisine gitmek için harcanan zaman ve paradan tasarruf sağlar. Çalışan çiftlerin kendi zamanlarına ve programlarına göre randevu almalarını da sağlar. Ayrıca evlilik sorunlarını başkalarından saklamak isteyen çiftlerin gizliliklerini korumasına yardımcı olabilir.

Bir Profesyonel Bul

Halil Özgen ve Alparslan yurtsever hocalarımızın Kahramanmaraş evlilik seansları ile ilgili bilgi talep ederseniz lütfen adınızı ve telefonunuzu giriniz. En kısa sürede sizleri arayalım.  Psikoloji ve terapi dünyasından
  en son haberleri görüntüleyin

  Misyonumuz herkes için sağlık ve esenliğe teşvik etmektir

  Kahramanmaraş Aile danışmanlığı desteği herhangi bir bozukluk için işe yarar mı?

  Kahramanmaraş’ta, şizofreni, paranoya ve bipolar bozukluk gibi psikiyatrik tedavi gerektiren ciddi rahatsızlıklarda evlilik terapisi tedavisini önermeyiz. Fakat stres, öfke yönetimi, özgüven eksikliği ve kaygı gibi evlilikteki sorunlarda ale danışmanlığı etkili olacaktır. Ek olarak, ilişki ve evlilik zorlukları ile çocuk ve ergen sorunları gibi alanlarda bulunmaktadır. Bu durumlarda aile danışmanlığı da tamamen etkili bir yaklaşım sunacaktır.

  Kahramanmaraş’ta Seanslar ne sıklıkla yapılıyor?

  Ciddi psikolojik rahatsızlıkların iyileşmesi için başlangıçta 15 günde bir seans yapılması öneririz. Seanslarınızda ilerleme kaydettiğinizde, görüşmeler ayda bir defaya düşecektir. Psikolojik iyileşmenin tamamlandığı aşamada, kalıcı düzelmeyi desteklemek amacıyla seanslar 2 ayda bir düzenleriz.

  Bir seans ile bir sonraki arasında ne olur?

  Birinci seansın sonunda, danışanlara sonraki seansa kadar edinmeleri gereken yetenekler ve ayarlamalarla ilgili ödevler veririz. Sonraki seans sırasında, uzman psikoloğumuz bu ödevleri takip ederek danışanların gelişimini izler.

  Tüm süreç ne kadar sürer?

  Aile danışmanlığı süreçleri, soruna bağlı olarak değişmekle birlikte, ortalama 4-6 seansta etkili sonuçlar verir.

  Ancak hocalarla birlikte 2-4 seans içinde olumsuz süreçler olumlu hale dönebilmekte ve etkili sonuçlar alınabilmektedir.

  Seansların maliyeti nedir?

  Sorunların ciddiyeti, tedavinin amaçları ve ayrıca çevresel etkenler gibi faktörler, evlilik danışmanlığın süresini etkiler. Ek olarak, psikolog ücretleri ortalama 750 TL ile 2000 TL arasında değişen fiyat aralığındadır. Merkezimizde 750 TL olarak psikolog seans ücretleri sunulmaktadır.

  Seansları karşılayamazsam ne yapmalıyım?

  “Hocanızla, aile danışmanlığın finansal durumunuza zarar vermemesi için bir görüşme planı oluşturabilirsiniz.

  Sizi Arayalım

  Lütfen aşağıdaki bilgileri doldurmak için bir dakikanızı ayırın yada bizi arayın. İlk randevunuzu ayarlamak için sizinle iletişime geçelim.


   error: Content is protected !!