Kahramanmaraş Çocuk ve Ergen Pedagojisi

Halil Özgen Psikoloji

Her çocuğun ruhunda, keşfedilmeyi bekleyen bir evren yatar. Onları dinleyin, anlayın ve rehberlik edin; mucizeleri birlikte keşfedelim. (Halil ÖZGEN)

Çocuklara köklerin derinliğini ve kanatların genişliğini verin; böylece nereden geldiklerini bilir ve nereye uçacaklarını güvenle seçebilirler. (Halil ÖZGEN)

Pedagojik sorunlar, gizli hazineye açılan kapılardır. Her zorluk, çocuğun yeteneklerini keşfetme ve geliştirme fırsatı sunar; onlara sevgiyle yaklaşın. (Halil ÖZGEN)

Ergenlik, fırtınalı bir denizdir. Gençlerin dümeninde sabır ile rehberlik edin; böylece güvenli limanlara ulaşmalarına yardımcı olursunuz. (Halil ÖZGEN)

Alparslan Yurtsever: Kahramanmaraş'ta Çocuk Pedagojisi Alanında Deneyimli Uzman

52 yaşında, evli ve üç çocuk babası olan Alparslan Yurtsever aileler, çocuklar ve ergenler için psikolojik danışmanlık hizmetleri sunan deneyimli bir uzmandır. Hocamız Kahramanmaraş'ta uzun yıllara dayanan tecrübesi ve bilgi birikimiyle pedagoji alanında öne çıkar.

Kahramanmaraş’ta +10.000'den fazla Pedagojik Danışmanlık Tecrübesi

Kahramanmaraş'ta Alparslan Yurtsever hocamız deneyimi, uzmanlığı ve kitapları ile çocuk ve ergen konularında uzun yıllardır danışmanlık hizmetleri vermektedir. Aile içi iletişim, çocuklarda davranış sorunları ve ergen psikolojisi konularında uzmanlaşmıştır. Hocamız, her bir ailenin benzersiz ihtiyaçlarını anlayarak onlara özel çözümler sunmaktadır.

Çocukların Mutluluğunu Ertelemeyin

Bizler aile içi iletişimleri harekete geçirerek huzurlu ve mutlu çocuklar oluşturmayı hedefledik. Çocukları, sosyal çevreyle (okul ve arkadaş) uyumuna, iletişimine dair yaşadığı problemlerin çözümlerinde olumlu yönde destekledik. Çocuk pedagojisi, çocukların fiziksel, bilişsel, sosyal ve duygusal gelişimlerini desteklemek için eğitim, öğretim ve danışmanlık hizmetlerini içeren bir alandır. Kahramanmaraş Pedagog ekibimiz ile birlikte sizlere yardımcı olmaktayız.
Alpaslan Yurtsever Kimdir
Yorumları okumak ekranı için sola kaydırın

Anne ve babaların hocalarımız hakkında neler söylediğini görün

Kahramanmaraş Çocuk Psikolog ekibi, kişiselleştirilmiş ve
özel bir danışmanlık sunarak hedeflerinize ulaşmanızı sağlar.

Lütfen aşağıdaki bilgileri doldurmak için bir dakikanızı ayırın. İlk randevunuzu ayarlamak için sizinle iletişime geçelim.  Pedagoglar, Psikologlar ve Psikolojik Danışmanlar

  Kahramanmaraş Çocuk Psikolojik Danışmanlık Merkezimiz

  Kahramanmaraş Çocuk Danışmanlığı

  Çocukların sosyal, duygusal ve zihinsel alanda yaşadığı problemlerin çocuğun bireysel gelişim sürecine göre kendi yaş özellikleri göz önüne alınarak değerlendirilmesi ve yaşanan problemlerin çözümlenmesini amaçlayan bir danışmanlık hizmetidir.

  Kahramanmaraş Ergen Danışmanlığı

  Ergenlik dönemindeki bireylerin karşı karşıya kalabileceği sosyal, duygusal ve zihinsel alandaki problemlerin çözümlenmesini amaçlayan bir danışmanlık hizmetidir.

  Kahramanmaraş Pedagojik Danışmanlık

  Çocukların ve gençlerin öğrenme becerilerini geliştirmelerine, akademik başarılarını artırmalarına, sosyal ilişkilerini güçlendirmelerine ve sağlıklı bir şekilde büyümelerine yardımcı olur.

  Bir Profesyonel Bul

  Psikoloji ve terapi dünyasından
  en son haberleri görüntüleyin

  Misyonumuz herkes için sağlık ve esenliğe teşvik etmektir

  Kahramanmaraş Pedagog desteği herhangi bir bozukluk için işe yarar mı?

  Kahramanmaraş’ta, psikiyatrist yardımı gerektiren şizofreni, paranoya ve bipolar bozukluk gibi durumların tedavisinde pedagog tavsiye edilemez. Ancak stres, öfke, özgüven kaybı ve kaygı gibi bireysel zorluklar farklıdır. Pedagojik danışmanlık, bu durum için etkili bir yaklaşım olacaktır. Üstelik ilişki ve evlilik sorunları ile çocuk ve ergen meseleleri de böyledir. Bunun gibi aile danışmanlığına ihtiyaç duyulan durumlarda bu yardım tam etki gösterecektir.

  Kahramanmaraş'ta Seanslar ne sıklıkla yapılıyor?

  Çocuk pedagojik sorunları şiddetli olan kişilere başlangıçta 15 günde bir seanslar öneririz. Sonrasında ise semptomlar iyileştikçe seans aralığı ayda bir olarak düzenlenecektir. Tam düzelme sağlandıktan sonra, seanslar kalıcı sonuçları sürdürmek için 2 ayda bir planlanacaktır.

  Bir seans ile bir sonraki arasında ne olur?

  İlk seansın sonunda, danışanlara sonraki seansa kadar kazanmaları gereken becerileri geliştirmeleri için ödevler verilir. Ardından danışanların gelişimi, sonraki seansta bu ödevlerin takip edilmesiyle netlik kazanır.

  Tüm süreç ne kadar sürer?

  Çocuk Pedagog süreçleri sorunun kendisine bağlı olarak değişmektedir. Bununla birlikte ortalama 4-6 seans çalışma etkili sonuçlar vermektedir. Ancak tecrübeli hocalarla birlikte 2-4 seans içinde olumsuz süreçler olumlu hale dönebilmektedir. Dolayısıyla etkili sonuçlar alınabilmektedir.

  Seansların maliyeti nedir?

  Terapi sürelerini, pedagojik ölçümler, tedavi süreleri ve sosyal çevrenin etkileri göz önünde bulundurarak belirleriz. Doğrusu Kahramanmaraş genelinde pedagog fiyatları  ortalama 750 TL ile 1500 TL arasında değişen fiyat seviyelerindedir. Ancak merkezimizde çocuk psikolog seans ücretleri düşük tutularak 750 TL olarak ayarlanmıştır.

  Seansları karşılayamazsam ne yapmalıyım?

  Hocanızla bir araya gelerek, psikolojik danışmanlık hizmetlerini ekonomik durumunuza zarar vermeden nasıl planlayabileceğinizi konuşmalısınız. Size en uygun çalışma planı oluşturulacaktır.

  Bugün bir danışmanlık randevusu alın!

  Kahramanmaraş Çocuk Psikolog hizmetleri, aile ve evlilik danışmanlığı, çocuk ve ergen danışmanlığı gruplarını içerir.

  Sizi Arayalım

  Lütfen aşağıdaki bilgileri doldurmak için bir dakikanızı ayırın yada bizi arayın. İlk randevunuzu ayarlamak için sizinle iletişime geçelim.


   error: Content is protected !!