Halil Özgen ve Psikolog Ekibi

Adana, Mersin, Osmaniye, Kahramanmaraş ve Gaziantep Psikolojik Danışmanlık Hizmetleri

Tecrübe ve Deneyim

Devamını oku

Güvenilirlik ve Gizlilik

Devamını oku

Çözüm Odaklı Yaklaşım

Devamını oku

Danışan Memnuniyeti

Devamını oku

Hakkımızda

T.C. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’nın onayıyla faaliyet gösteren Adana Özel Aile Danışmanlığı Merkezi’nde 2016 yılından itibaren aile danışmanı olarak görev yapan Halil Özgen, psikoloji bilimi konusunda geniş deneyime sahip bir uzmandır. Halil Özgen hocamız ve psikolog ekibi, bireyden aileye uzanan öykülerin sağlıklı bir şekilde oluşturulmasını amaçlayarak Adana başta olmak üzere Mersin, Osmaniye, Kahramanmaraş ve Gaziantep illerinde hizmet sunmaktadır.

Anne, baba, çocuk, ergen ve evli çiftler gibi çeşitlilik gösteren danışanları kapsayan merkezimizde, Halil Özgen hocamızın liderliğinde yetişmiş olan psikologlar, profesyonel destek sunmaktadır. Farklı psikolojik zorlukların üstesinden gelmeye yardımcı olan kliniğimiz, genç ve dinamik psikolog ekibimizle birlikte çalışmaktadır. “Sizin hassasiyetleriniz, bizim önceliğimizdir.” anlayışıyla hizmet sunmaktayız.

7’den 70’e her yaş segmentinden danışana özel ve çeşitlendirilmiş tekniklerle ilerleyen destek sistemimiz, bireylerin iyileşme süreçlerini yakından izleyerek mahremiyet prensibine en üst düzeyde önem veren bir yaklaşım benimsemektedir. Merkezimiz, aile ve evlilik danışmanlığı, çocuk ve ergen sorunları, depresyon, obsesif-kompulsif bozukluk, travma sonrası stres, panik bozukluğu, sosyal fobi, bipolar bozukluk, dikkat eksikliği ve hiperaktivite, anksiyete, bağımlılıklar ve cinsel konular gibi geniş bir yelpazede danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Merkezimiz, özellikle çift ve aile terapisi ile birlikte çocuk ve ergen sorunları konusunda da tanınmış ve saygın bir aile danışmanlık merkezidir. Üstelik vajinismus sorununun çözümünde büyük bir uzmanlık kazanmış olan Halil Özgen, çiftlerin sağlıklı ilişkilerini devam ettirmelerine destek sağlama amacıyla aile ve çift terapisi alanında Türkiye çapında saygın bir konuma sahip bir isimdir.
“Sağlıklı toplumların temeli, sağlıklı ailelerden oluşurken; bu sağlıklı aileler ise ruh sağlığı yerinde bireylerin birlikteliğiyle inşa edilir.” anlayışını benimseyen Halil Özgen hocamız ve ekibi, öncelikle bireylerin ardından toplumun genel sağlığına katkıda bulunmak amacıyla psikolojik destek alanında özgün çalışmalar gerçekleştirmektedir.

Evli kadınlarda duygusal zeka ve evlilik uyumu ilişkisi üzerine yaptığı tez, 7. Örgütsel Davranış Kongresi’nde sunulmuş ve aynı zamanda evlilik ve duygusal zeka konularında yazdığı makaleler saygın bilimsel dergilerde yer bulmuştur. Bu nedenle Halil Özgen hocamız, uzmanlığı ve deneyimiyle öne çıkan bir psikoloji bilim insanıdır. Halil Özgen, şimdiye kadar 15.000’den fazla aileye danışmanlık hizmeti sunmuş ve çeşitli psikolojik zorluklarla ilgilenmiş bir uzmandır. Aynı zamanda uluslararası bir üniversitede öğretim üyeliği yaparak akademik alanda da faaliyet göstermektedir.

Sizi Arayalım

Lütfen aşağıdaki bilgileri doldurmak için bir dakikanızı ayırın yada bizi arayın. İlk randevunuzu ayarlamak için sizinle iletişime geçelim.


    error: Content is protected !!