Evlilik Terapisti İle Çiftler Sorunlarından Kurtuluyor

Evli veya ilişkisi devam eden çiftlere yardımcı olmak için kullanılan psikolojik danışmanlık şekli evlilik terapisidir. Evlilik terapisi, çiftlerin evliliklerini güçlendirmek ve daha mutlu bir ilişkiye sahip olmak için kullanabilecekleri değerli bir kaynaktır. Partnerlerine ilişkinin zorluklarının bir ilişkiyi güçlendirebileceğini gösterir. Çiftlerin sorunlarının temelini ortaya çıkarır. Çiftlerle aile terapisi, daha erişilebilirdir. Çiftlerin daha mutlu ve tatmin edici ilişkiler yaşamalarına yardımcı olur. Bugüne kadar ki meslek hayatında 15.000’den fazla danışmanlık tecrübesi bulunan Halil Özgen hocamız Türkiye’de evlilik okulunu kurmuştur.

Evlilik terapisi, ilişkinizin ömrünü uzatmak ve yeniden inşası için bir fırsattır. 

Evlilik terapisi, çiftlerin ilişkileriyle ilgili daha güçlü ve dayanıklı olmalarına yardımcı olabilir. Sorunların kaynağını anlamadan, aynı sorunlar tekrar tekrar yaşanabilir. Psikolojik yardım, birbirinize karşı daha anlayışlı ve daha hoşgörülü olmanıza yardımcı olabilir. Bu durumda bir psikologdan profesyonel yardım almak sizin için en iyi seçenektir.

Evlilikte Ne Zaman Terapiste Gitmek Gereklidir?

Evlilik, iki kişinin birlikte mutlu bir yaşam sürmesidir. İlişkilerde zorluklarla başa çıkılmalıdır. Evlilik terapisti, çiftlerin ilişkisini daha mutlu ve tatmin edici hale getirebilir. Evlilik terapisi için bir terapist seçerken, terapistin deneyimi, eğitimi ve yaklaşımı dikkate alınmalıdır.

Evlilik terapisi, çiftlerin hayatlarının en zor dönemlerinde bile birbirlerine destek olmalarını sağlayabilir. Evlilik terapisi, evlilik sorunlarını çözmek ve çiftlerin daha mutlu ve tatmin edici bir ilişki yaşamalarına yardımcı olabilir. Erteleme, sorunları daha da büyütür.

Evliliklerde sorunlar her zaman istediğimiz gibi sonuçlanmayabilir. Evlilik bazen devam edemez hale gelebilir. Boşanma sürecinde profesyonel yardım almak, çiftlerin çocuklarıyla daha sağlıklı bir şekilde iletişim kurabilmelerini de sağlayabilir.

Seanslar, çiftlerin evliliklerinin sona ermesi sırasında duygusal olarak sağlıklı kalmalarına ve hayatlarına devam etmelerine yardımcı olur. Boşanma sürecinde ebeveynler çocuklarına gelecek kaygısı yaşatmaktan kaçındıklarında, çocuklar bu süreci daha az stresli bir şekilde yaşayabilirler. Boşanma süreci danışmanlığı, çiftlerin boşanmanın olumsuz etkilerini en aza indirmesine yardımcı olur.

Kahramanmaraş’ta Evlilik Terapistine Gidenleri Yorumları

Halil Özgen
HALİL ÖZGEN HAKKINDAKİ YORUMLARI OKU

Kahramanmaraş’ta evlilik terapisi isteyen çiftlerin ilk yapmaları gereken şey iyi evlilik terapisti bulmalarıdır. Adana ve Kahramanmaraş’ta uzun yıllardır aktif olarak çalışan ve 15.000 den fazla danışmanlık tecrübesi olan  Halil Özgen hocamız, evlilik sorunlarını çözmek için size destek olmaktadır. Halil Özgen hocamız hakkında danışanların yorumlarını okumak için TIKLAYINIZ.

Kahramanmaraş’taki evlilik terapisi konusunda uzmanlaşmış Halil Özgen hoca ve ekibine site üzerinden 7/24 ulaşabilirsiniz.

Kahramanmaraş Evlilik Terapisti Fiyatları Nedir?

Her aile danışmanlığı seansı için ne kadar ücret alındığı konusu ilk sorulan sorular arasındadır. Kahramanmaraş evlilik terapisti fiyatları oldukça fazla değişiklik göstermekle birlikte rakamlar en düşük 750 TL ile en yüksek 2000 TL arasındadır. Ortalama seans süremiz 60 dakika olup seans ücretimiz Kahramanmaraş’ta en uygun aile terapisi seans ücreti olarak 750 TL belirlenmiştir. Online psikolog seans ücretleri daha düşük olduğundan 500 TL olarak belirlenmiştir.

Seans aralıkları, çiftlerin sorunlarına göre ayarlanır. İlk dört seansta, çiftin sorunlarının ilişkiyi daha yaşanabilir hale getirmek için çözümler üretilir. Çiftlerin yaşadığı sorunların kalıcı olarak ortadan kalkmasına yardımcı olmak için, 4. seanstan itibaren aylık seanslar halinde tamamlayıcı danışmanlık hizmeti verilmektedir. Bazı çiftler, evlilik terapisinde kısa sürede ilerleme kaydederken, bazıları için bu daha uzun bir süreç gerektirebilir. Sorunlarınızın çözümü için gereken süreyi sizinle birlikte planlayacağız.

Kahramanmaraş’ta evlilik terapisi desteği almak, çiftler için genellikle bir tabu olarak görülür. Sorunlu bir evliliğiniz varsa, destek almak, ilişkinizi güçlendirmenize yardımcı olabilir. Sorunlarınızı çözmek için harekete geçmezseniz, zamanla daha da zor hale gelebilirler. Evliliğinizi kurtarmak için yardım almak, onu kaybetmekten daha kolaydır

Kahramanmaraş Evlilik Terapisti Tavsiye Eder misiniz?

Kahramanmaraş evlilik terapisti tavsiyesi için sevdikleriniz, arkadaşlarınız veya doktorlarınız önerilerde bulunabilir. Bir çift terapisi kararı almadan önce mutlaka uzmanın deneyimini öğrenin. Bugüne kadar yaklaşık 15.000 den fazla aile danışmanlığı tecrübesi olan biri olarak Halil Özgen hocamız evlilikler konusunda oldukça fazla vaka çalışmasına sahiptir. Seans haricindeki zamanlarda bile uzman psikolog asistanları aracılığıyla bilgi almanız mümkün olmaktadır.

Kahramanmaraş’ta evlilik terapisi seansları sayesinde ilişkinizi sağlamlaştıracak iletişim kurma, problem çözme ve farklılıkların tartışılması konularında beceriler öğreneceksiniz. Tartışmalarınızın kaynaklarını saptayıp birbirinizi daha iyi anlamayı öğreneceksiniz. Birbirinizin suçlamadan sorunların ne olduğunu öğrenip, problemleri ortadan kaldırmanın yollarını öğreneceksiniz.

halilozgen01
HALİL ÖZGEN KİMDİR?

Kahramanmaraş En İyi Evlilik Terapisti Nasıl Bulunur?

Adana’da evlilik terapisi için doğru uzmanı seçmek istiyorsanız, güvendiğiniz insanların tavsiyelerini değerlendirebilirsiniz. Hocamız, evlilik danışmanlığı konusundaki geniş deneyimi sayesinde evlilik sorunları yaşayan çiftlerin sorunlarını daha iyi anlayabilir ve daha etkili çözümler üretebilir. Sorunlarınızı danışmanla konuşma bazen zor olabilir. Çoğu zaman çiftler seanslarda birbirlerine bağırabilir, şiddetli tartışabilir veya tam tersine sessiz ve suskun kalabilirler. Aslına bakarsanız her ikisi de kötü değil. Terapistiniz aranızdaki sorunların giderilmesi için mevcut öfke durumunuzla nasıl başa çıkabileceğinizi öğretecektir.

Eşiniz evlilik terapisi seanslarını kabul etmez ve reddederse seanslara tek olarak katılabilirsiniz. İlişkinizi onarmak isterseniz size bireysel olarak yardım edecek ve nasıl davranmanız gerektiği hususlarında tavsiyelerde bulunacağız. Evlilik terapisi seansları sırasında öğrendiklerinizi uygulamaya geçirmek için sizlere ev ödevleri vereceğiz. Çiftlerden birinin ruh sağlığı açısından başka sorunları varsa, bu sorunların çözümü içinde psikiyatri desteği almasını tavsiye edeceğiz.

Sizler de evlilikteki sorunlarınızın en hızlı şekilde çözülmesi isterseniz Halil Özgen hoca ve uzman psikolog ekibi ile çalışmanızı tavsiye ederiz. bunun için sitedeki iletişim bilgilerini kullanarak psikolog asistanlara erişebilir ve aile danışmanlığı seansları hakkında bizlerden anında bilgi alabilirsiniz.

Online Evlilik Terapisi

Uzakta olsanız bile eşinizle veya çocuğunuzla yaşadığınız sorunları çözmek için profesyonel yardım alabilirsiniz. Online evlilik terapisi ücretleri 500 TL olup Halil Özgen hocamız ile görüşmek ve detaylı bilgi almak için ekranın altındaki telefon veya whatsapp butonlarını kullanarak iletişime geçmeniz yeterlidir. Asistanımız, hocamız ile ailenizde yaşadığınız sorun hakkında ön görüşme yapmanız için sizi yönlendirecektir.

Sorunlarınıza takılıp kalmayın, güzel şeylere odaklanın. Bunun için hiçbir zaman geç kalmış sayılmazsınız. Artık sende HAK ETTİĞİN SEVİNÇLERİ YAŞAMAK için destek almayı sakın erteleme.

Sizi Arayalım

Lütfen aşağıdaki bilgileri doldurmak için bir dakikanızı ayırın yada bizi arayın. İlk randevunuzu ayarlamak için sizinle iletişime geçelim.


    error: Content is protected !!